A REVIEW OF تازه های روز جهان

A Review Of تازه های روز جهان

A Review Of تازه های روز جهان

Blog Article

*سوپ بُرش: یک سوپ قرمز و خوشمزه که رنگ قرمزش را از لبو گرفته و سیر و گوشت سایر اجزای آن را تشکیل می‌دهند.

دور جدید درگیری‌ها بین دو طرف که از مهر ماه آغاز شد، همزمان با جنگ در نوار غزه ادامه داشته و ده‌ها نفر در دو سوی مرز را آواره و نگرانی از شروع یک جنگ تمام‌عیار بین ارتش اسرائیل و حزب‌الله لبنان، گروه مورد حمایت جمهوری اسلامی، را افزایش داده است.

وزارت کشور مصر نیز حادثه تیراندازی را تایید کرد و گفت که این مرد اقامت دائم در مصر داشت. با این حال هنوز جزییات بیشتری از این قتل به طور رسمی منتشر نشده است.

*پد تایلندی: یک ظرف نودل برنجی سرخ شده است که با توفو، تخم مرغ، تامارند و یکسری مواد خوشمزه دیگر درست می‌شود.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در ادامه می‌افزاید:« برای حکومتی که کودک می‌کُشد و هنرمند را به زنجیر می‌کِشد، راه بقایی نیست و به‌زودی بنای پوسیده‌ای که بر خون و رنج مردم استوار کرده، بر سرش آوار خواهد شد.»

هند طی سال های اخیر در رقابت با چین حضور اقتصادی، سیاسی و نظامی اش در منطقه خلیج فارس را افزایش داده و از رهگذر ارتقا روابط با عربستان، امارات و عمان خودش را به بازیگری مهم در منطقه خلیج فارس تبدیل کرده است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶

در آشپزی مونته نگرو عطر و طعم ایتالیایی، ظرف و ظروف روسی و شیرینی‌های فرانسوی حرف اول را می‌زنند. آشپزی مونته نگرو به خاطر عطر و طعم پنیرهایش، سوپ‌های مختلف و غذاهای گوشتی و دریایی مشهور است.

*هات داگ: این غذای خیابانی خوشمزه اگر چه اصالتی آمریکایی دارد اما حالا یکی از معروف‌ترین غذاهای آمریکایی و به قول خودشان ساندویچ محبوب سیاستمداران است.

صحبت کردن در مورد غذاهای ایتالیایی اصلا آسان نیست فقط باید آن‌ها را بچشید و لذت ببرید. رنگ‌های سنتی آشپزی ایتالیایی از قرمز و زرد گرفته تا سبز همواره ترکیبی عالی از طعم و مزه را ایجاد می‌کنند. معمولا نان، زیتون و گوجه فرنگی جزو ثابت یک بشقاب غذای ایتالیایی هستند.

سئولئونگ تانگ: سوپ استخوان گاو و گوشت سینه گاو و از جمله سوپ‌های سنتی کره است.

رفح همچنان زیر آتش حملات صهیونیست‌ها

این معترضان در اعتراض به نحوه واکنش اسرائیل به حملات گروه افراطی حماس در ۱۵ مهرماه بر روی این سه کفن کلماتی چون «حقوق بین‌الملل»، «معاهدات اتحادیه اروپا» و «کنوانسیون نسل کشی» نوشته شده بود.

آقای تورک گفت: «تشدید سرکوب کار مستقل روزنامه‌نگاران باید فوراً متوقف و اینجا کلیک کنید از حق اطلاع‌رسانی به یکی از مؤلفه‌های کلیدی حق آزادی بیان، حمایت شود».

به دنبال حمله روسیه به اوکراین در سال ۲۰۲۲ و تصرف بخش‌هایی از خاک این کشور، کشورهای اتحادیه اروپا دارایی‌های مسکو را در این اتحادیه مسدود کردند.

Report this page